Export | Your lanugage

O spoločnosti.

Našimi zákazníkmi sú gastronomické body, navštevované vysokým číslom spokojné klientely. Úsmev na tvári dieťaťa, ktoré si v horúci deň pochutnáva na zmrzlinové pochúťke, je našou najvyššou prioritou.

AP Poľska so sídlom v Ustronie je predný producent, importér a distribútor rôznych zariadení na poľskom trhu, využívaných v gastronomických službách. Našou doménou sú moderné zmrzlinové automaty, cenené medzi užívateľmi z dôvodu ich nevyvrátiteľnosti, ktorými sú:

  • funkčné technologické riešenie,
  • ekonomika využitia,
  • vysoké hygienické štandardy,
  • relatívne nízke ceny.

Výhod je značne viac, preto vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami našej ponuky a tiež s technickou špecifikáciou ponúkaných zariadení.

AP Poľska je spoločnosť, na ktorú sa oplatí vsádzať!

Keď sme v roku 2008 rozbiehali nový výrobný závod, museli sme sa postaviť čelom nielen silnej konkurencii, ale aj prísnym normám kvality, obzvlášť prísnym pre potravinársky priemysel. Vysoko zdvihnutá latka pre nás nepredstavovala prekážku, ale naopak - bola to dodatočná motivácia. Výsledkom bol začiatok výroby úplne novej generácie strojov na produkciu zmrzliny AP ICE-CREAM, nad ktorým pracoval štáb kvalifikovaných inžinierov. Inžinieri, ktorí pre informáciu k práci pristupovali so zaujatím a zaangažovaním. Jednoducho to muselo byť úspešné! Naše stroje dostali nielen moderný dizajn, ale boli tiež vybavené modernými technologickými funkciami, vďaka ktorým sa stali hitom na trhu.

Dnes má spoločnosť AP Poľska miesto v čelnej skupine národných výrobcov v brandži a svoj podiel vo vytváraní nových technologických a funkcionálnych riešení. Za našu profesionalitu a spoľahlivosť sme cenení našimi partnermi. Každá spoločnosť, ktorá s nami spolupracuje, má zaručený servis, technickú podporu, a taktiež poradenstvo v poli používania a údržby. Pozývame Vás do spolupráce!

AP Poľska - Tvoj partner v pretekoch o zákazníkov úsmev!

Spoločenské portály

Sleduj nás a buď aktuálny.

© 2007-2019 Copyright by AP PoLSKA
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE